20 Dub

Dokončení dopravního hřiště – děkujeme za příspěvek na značky

Starší článk posunujeme dopředu, aby bylo možné lehce dohledat jak provést platbu. Viz. dále v článku.

Spousta z vás, kteří se o dění v Jablůnce zajímáte jistě zaregistrovala nově vznikající dopravní hřiště v areálu za OÚ Jablůnka – „na školničce“. Díky sponzorům, kteří zaplatili speciální barvu cca. 30 kg (výtěžek maminek z „pálení čarodejnic“ a Petr Brinček) se podařilo realizovat první část – nakreslení hřiště.

DDM_01DDM_02podoba hřiště

Nyní nás čeká nakoupení dopravních značek.

Akce „Kup si svoji značku“ začala už na Rodinném dnu, který spolek Jablůnka ŽIJE! organizoval na konci prázdnin. Prodalo se 8 značek v ceně 450,- Kč (380 Kč značka + 70 Kč PVC trubka).

Je 14.9. a zbývá dokoupit 35 značek ze 43, aby hřiště mělo parametry takové, jak ho navrhl BESIP. Značky jsou „schovávací“ a nehrozí tedy, že by jsme o ně přišli během prvního měsíce používání.

Akci „Kup si svoji značku“ zakoupením jedné značky zatím podpořili:

 • Jablůnka ŽIJE!
 • rodina Klimkova
 • rodina Zálešákova
 • paní Škrobánková
 • rodina Uhříkova
 • Lukáš Plíšek
 • Jirka a Vojta Bartoňovi a Ondra Šupka
 • kluci Halkovi

Chcete být mezi dalšími, kteří podpoří rozvoj areálu na školničce zakoupením značky?

Pošlete nám na náš účet 450 Kč za 1 značku a do poznámky pro příjemce uveďte svoje jméno + značka (př. Josef Novák, značka). Pokud nechcete své jméno uvádět, nevyplňujte do zprávy pro příjemce nic.

Číslo transparentního FIO účtu: 2400854100 / 2010

Jak to bude dál?

– Pumptrack (speed ring) je už na svém místě, ale čeká na byrokratické schválení možnosti užívání stavebním úřadem. Zatím se zde oficiálně jezdit nesmí. Počítáme, že do konce září to bude vyřešeno.

pumptrackškolnička

– Podařilo se nám zase vyrobit pár kusů laviček, stojan na kola, pískoviště, … Toto vše bychom rádi na hřiště dali v průbehu září a října. Od OÚ jsme dostali barvy a dřevo. Zbývá to ještě jednou natřít.

Děkujeme vám za podporu této lokality, o které ještě určitě uslyšíte – doufejme v pozitivním slova smyslu 😉

3 thoughts on “Dokončení dopravního hřiště – děkujeme za příspěvek na značky

 1. Je moc fajn, že jsou lidé, kteří pro děti něco dělají. Drobná finanční podpora je to nejmenší s čím jim mohu pomoci. Jsem rád, že Jablůnka žije i když nejsem její obyvatel.

  • Čím více lidí se začne zapojovat do projektů a celkového zlepšení života v naší obci, tím více se tady začne vytvářet soudržnost a nenávist ruku v ruce s odmítavými postoji se začnou vytrácet.
   Děkujeme, pane Procházko.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti spamu * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.