10 Bře

Nové vedení TJ Spartak

Dne 5.3.2015 v 18 hodin proběhla schůze výboru TJ Spartak Jablůnka. Výbor tvoří jednotliví zástupci oddílů, kteří jsou zároveň členy Spartaku a mají zaplacené členské příspěvky.

Programem schůze byla volba předsedy spolku, informace o stavu probíhající žádosti o dotaci na rekonstrukci tělocvičny a spolupráce s obecním úřadem. (Převzetí tělocvičny do majetku obce.) Je potřeba zmínit, že pár dnů před samotnou schůzí se pan starosta a místostarosta sešli s některými členy výboru Spartaku. To, o čem jednali nevím a nedovolím si zde o probíraném tématu spekulovat, ale připadá mně to přinejmenším divné.

Abych to zkrátil

Novou předsedkyní Spartaku se poměrem hlasů 4:3 stala paní Libuše Martínková. Protikandidátem paní Martínkové byl Jiří Bartoň . Ke zvolení Libě veřejně blahopřeji a přeji, aby jí nikdo nevyhrožoval posláním hygieny do tělocvičny, případně něčím jiným, jako se to stalo minulému vedení Spartaku. Věřím, že teď s finanční podporou obce a osobními vazbami na zastupitelstvo obce Jablůnka se jí podaří dát Spartak a tělocvičnu do takového pořádku, jak si to všichni přejí.

Zároveň chci oznámit, že mně bylo nabídnuto, abych funkci předal až koncem tohoto roku, což jsem odmítl. Navrhl jsem předání funkce do konce 03/2015. Kompromisem byla domluva do konce 06/2015.
Nicméně z logiky věci nemůžu a ani nechci přebírat zodpovědnost za rozhodnutí, která se budou muset přijmout v tomto období, což znamená, že funkci předám bez zbytečných průtahů co nejdříve. Na tomto postupu jsme se dohodli i s novou předsedkyní TJ Spartak Jablůnka paní Martínkovou.

Závěrem chci všem, kteří věděli, jaká situace panuje kolem Spartaku a přitom nám zachovali svoji přízeň poděkovat.
Moje velké díky patří paní Heleně Žemlíkové, která kdyby do Spartaku nevnášela podstatně více, než bylo nad rámec jejich povinností ekonomky, tak si troufám říct, že je tělocvična již několik let zavřená.
Stejně tak děkuji i Dušanovi Žemlíkovi za jeho ochotu kdykoliv řešit technické problémy spojené s tělocvičnou.

Děkuji

Jiří Bartoň

Usnášení schopný výbor tvořili: nohejbal – Jiří Hůževka (Pavel Fojtík), volejbal – Libuše Martínková, volejbal rekreační – Jana Čižmářová, tenis – Petr Čižmář, posilovna – Ondřej Vlček, cvičení s dětmi – Barbora Mrlinová (není členkou Spartaku), fotbal rekreační – Karel (příjmení si nemůžu vzpomenout).

One thought on “Nové vedení TJ Spartak

 1. Ogarovi Jurovi Bartoňovému.
  Čtu tady ten tvúj povzlyk, ale nic si z teho nedělaj. Tak to v životě chodí ve spolkoch všelijakých. Málo gde je to na furt. To bylo enem se Sovětským Svazem a tam to takej nevydržálo. Ale v zápise sportovně kulturní komise o tem ten předseda mlčí, jak hrob neznámého vojína. Že by to nemělo ze sportem nic společného? Enem sa dívám na to hodnocení volby a nerozumím temu. Gdyž výbor tvoříjá členové Spartaka a mosijá mněť k temu zaplacené příspěvky a o neco nižej čtu, že Barbora Mrlinová není členkú teho spolka, tož že by to bylo jak o tej Chytrej horákyni? Ani na vozi ani pěšky…
  Z tej logiky věci, že nebudeš přebírať odpovědnosť za rozhodnutí, kerá nastanú, tož temu rozumím. Ono bude stačiť, gdyž přebereš odpovědnosť za vjeci keré sa staly doposaváď. Šak teho bude takej dosť i gdyž statutárním zástupcem byla Helena. Tak to budete ruku v ruce si plkotať.
  Že sa starosta aj místostarosta zčuchnul s nekerýma eště před volbú, tož to sem nevjeděl, ale jak píšeš, to byli takej Spartakovci, tak jim to asi ležalo na srdci, gdyž by mněli spravovať takový majetek.
  Z tej volby mám nepokrytú radosť, jako člen Spartaka, kerý neplatí příspěvky. (Aj takoví pazúři sú). Liba je cérka šikovná, ale nebude to mjeť lehké s tým poměrem 4:3. Ale zasej, jak ju trochu znám, neposere sa z teho v síni. Pržňani sú ludé zabýčení.
  Podpora ze zastupitelstva byla aj za tebe. Šak sú tam ty osobní vazby takej, gdyž je tam tlupa luďí z Jablunkažije.
  Nevím, jaké bylo vyhrožování hygienú? To sem slyšel enem z huby strýca Drlíkového a ten by s tým asi nigde nešel. A co sa skrývá pod slovem „jiným vyhrožováním“, tož to takej nevím, gdyž mluvíš v tých inotajoch, ale temu sa asi neubrání. S tým má toť ten spolek (JŽ) bohaté zkušenosti, tož určitě aj na ňu neco dojde a osloví sa nejaká právnická kancelář. To buď klidný.
  Určitě bude moc faň, gdyž sa jedna z mála hodnotných budov v dědině zachrání. Postavili to naši předci a už jich zasej tolik nežije. Na tem nemáš žádné zásluhy a já takej né. Tož to nechajme nejakým schopnějším a gdyž budeme mocť nečím pocť, tož pomožme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ochrana proti spamu * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.